Polska, szóstak, 1661 GBA

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, szóstak, 1661 GBA

Polska, szóstak, 1661 GBA

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 21:14:20
198357
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, szóstak, 1661 GBA, Lwów, na awersie Ślepowron bez obwódki, data tylko na rewersie, pod koroną na rewersie nominał, u dołu litery GB-A
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: na awersie punca z herbem Pilawa Potockich
Literatura: Kop. 1642 (R)

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 301

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  220 zł
4)  200 zł
5)  180 zł
6)  165 zł
7)  100 zł