Polska, ort, 1655

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, ort, 1655

Polska, ort, 1655

Cena wylicytowana: 660 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 21:14:00
198356
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, ort, 1655, Kraków, litery IT pod popiersiem króla, rozetka pod głową wołu
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko wykruszony, na awersie punca z herbem Pilawa Potockich
Literatura: Kop. 1732

Cena końcowa: 660 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 41
Ilość odsłon: 1278

1)  660 zł
2)  660 zł
3)  620 zł
4)  470 zł
5)  470 zł
6)  430 zł
7)  410 zł
8)  400 zł
9)  370 zł
10)  340 zł
11)  280 zł
12)  270 zł
13)  260 zł
14)  240 zł
15)  200 zł
16)  180 zł
17)  175 zł