Polska, złotówka (tymf), 1663

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, złotówka (tymf), 1663

Polska, złotówka (tymf), 1663

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 21:13:40
198996
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, złotówka (tymf), 1663, Lwów, rzadka odmiana bez liter A-T po bokach tarczach herbowych
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki
Literatura: Kop. 1782 (R), Szłapinskij 35 (R)

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 272

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  600 zł
4)  520 zł