Polska, półtorak, 1620

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, półtorak, 1620

Polska, półtorak, 1620

Cena wylicytowana: 1 550 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 21:12:20
198384
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Ryga, półtorak, 1620, Ryga, Lis dzieli legendę rewersu
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładnie zachowany, na rewersie punca z herbem Pilawa Potockich
Literatura: Haljak 1043, Kop. 8173 (R2), Tyszkiewicz 2 mk, Górecki III R.20.3.a (F3), K.-G. 2.6

Cena końcowa: 1 550 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 1290

1)  1 550 zł
2)  1 500 zł
3)  1 100 zł
4)  440 zł
5)  430 zł
6)  420 zł
7)  390 zł
8)  370 zł
9)  360 zł
10)  320 zł
11)  310 zł
12)  290 zł
13)  250 zł
14)  240 zł
15)  220 zł
16)  200 zł
17)  125 zł