Polska, półtorak, 1614
Zakończenie: 02-04-2020 21:08:20
Polska, półtorak, 1614
199001
Opis: | Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, półtorak, 1614, Bydgoszcz, SIGI 3 w legendzie awersu, rzadszy typ ze skróconą datą w otoku |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna, krążek wycięty z końcówki blaszki |
Literatura: | Górecki B.14.5.a (R3), Kop. 832 (R) |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 439