Polska, trojak, 1599

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, trojak, 1599

Polska, trojak, 1599

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 21:06:20
198346
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1599, Lublin, na rewersie litera L i skrócona data przedzielona herbem Lewart
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: na awersie punca z herbem Pilawa Potockich
Literatura: Iger L.99.1.a

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 958

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  660 zł
4)  600 zł
5)  370 zł
6)  340 zł
7)  280 zł
8)  240 zł
9)  210 zł
10)  170 zł
11)  165 zł
12)  160 zł
13)  150 zł
14)  100 zł
15)  90 zł