Polska, trojak, 1595
Zakończenie: 02-04-2020 21:04:00
Polska, trojak, 1595
198345
Opis: | Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1595, Wschowa, data na końcu napisu otokowego awersu |
Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: | przedziurawiony |
Literatura: | Iger W.95.6.a |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 160