Polska, szóstak, 1623

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, szóstak, 1623

Polska, szóstak, 1623

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 21:00:40
198337
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, szóstak, 1623, Kraków, herb Sas bez tarczy, data na końcu napisu otokowego rewersu
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: na awersie punca z herbem Pilawa Potockich
Literatura: Kop. 1258, Kopicki (ZIIIW) 916

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 210

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  130 zł
4)  115 zł
5)  85 zł
6)  50 zł
7)  48 zł
8)  42 zł
9)  36 zł