Polska, półgrosz litewski, 1513

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 20:57:40
198999
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - monety litewskie, półgrosz litewski, 1513, Wilno, wariant z skróconą datą (15)13 w napisie otokowym
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: stara patyna
Literatura: Ivanauskas 1S85-4, Kop. 3139 (R)

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 107

1)  34 zł
2)  32 zł