Polska, grosz, 1506?

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, grosz, 1506?

Polska, grosz, 1506?

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 20:56:20
198328
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - jako książę głogowski, grosz, 1506?, Głogów, Aw: Orzeł i napis wokoło SIGISMVNDVS DVX GLOGOVIE, Rw: Pogoń, niżej data i napis wokoło KA3IMIRI R POLONIE NATVS
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: punca Czapskich nabita na rewersie
Literatura: Fbg. 296, Kop. 5768 (R1), Kurp. 4 (R2), Saurma-Jeltsch 2, Tyszkiewicz 1 mk

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 355

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  500 zł
4)  410 zł
5)  400 zł
6)  360 zł
7)  260 zł
8)  250 zł