Polska, grosz, 1506?
Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, grosz, 1506?
Cena wylicytowana: 560 zł
198328
Opis: |
Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - jako książę głogowski, grosz, 1506?, Głogów, Aw: Orzeł i napis wokoło SIGISMVNDVS DVX GLOGOVIE, Rw: Pogoń, niżej data i napis wokoło KA3IMIRI R POLONIE NATVS |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
punca Czapskich nabita na rewersie |
Fbg. 296, Kop. 5768 (R1), Kurp. 4 (R2), Saurma-Jeltsch 2, Tyszkiewicz 1 mk |
Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 370
1) 560 zł
2) 540 zł
3) 500 zł
4) 410 zł
5) 400 zł
6) 360 zł
7) 260 zł
8) 250 zł
min |