XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat
Zakończenie: 02-04-2020 20:56:00
198445
Opis: | XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, długowłosa głowa na wprost, włosy niesymetrycznie ułożone, nad głową kulka |
Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
Dodatkowe informacje: | srebro, 17.3 mm, 0.16 g, niewielkie wykruszenie pola, nieznany, nienotowany w literaturze typ |
Literatura: | brak analogii |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 164