XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat
Zakończenie: 02-04-2020 20:55:20
198452
Opis: | XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, Głowa na wprost, na której korona |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 16.6 mm, 0.16 g, rzadki typ |
Literatura: | Gum. H. 299, Sarbsk 76, Str. 211, Wieleń 207 |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 154