XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 20:54:40
198444
Opis: XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, Łeb wołu na wprost, promienie na wale
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.5 mm, 0.19 g, drobne wykruszenia kołnierza, rzadki typ
Literatura: Str. 253, Wieleń 171

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 115

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  200 zł