XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, XIII w.

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 20:54:20
198449
Opis: XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, XIII w., paw w lewo, ze złożonymi skrzydłami, w ogonie dwa pióra, na głowie trzy pióra, u góry klin (?)
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.1 mm, 0.21 g, wykruszenie kołnierza, wyraźnie wybity, ekstremalnie rzadki typ, dotychczas nienotowany w skarbach
Literatura: Wieleń 149 (odm. – tam bez klina)

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 137

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  290 zł
4)  250 zł