XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, 2. poł XIII w.

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 20:54:00
198463
Opis: XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, 2. poł XIII w., Przewiązana lilia, której boczne płatki zakończone są kulkami, na kołnierzu obwódka perełkowa
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.6 mm, 0.15 g, lekko pognieciony kołnierz
Literatura: Wieleń 71, Str. 79

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 177

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  300 zł
4)  170 zł