Polska, brakteat, II poł. XIII w.
Zakończenie: 02-04-2020 20:53:00
198496
Opis: | Polska - Władca nieokreślony z XII-XIII wieku, brakteat, II poł. XIII w., Krzyż, w przeciwległych kątach sześciopromienna gwiazda i półksiężyc oparty na wale |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 16.8 mm, 0.21 g, niewielkie wykruszenie kołnierza |
Literatura: | BRP Prusy E3.4, W. 24 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 161