Polska, brakteat, II poł. XIII w.

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 20:52:40
198492
Opis: Polska - Władca nieokreślony z XII-XIII wieku, brakteat, II poł. XIII w., Krzyż, w przeciwległych kątach kulka i półksiężyc oparty na wale
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.5 mm, 0.25 g
Literatura: BRP Prusy E3.2, W. 20, Vossberg 51

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 119

1)  150 zł
2)  150 zł
3)  90 zł