XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, naśladownictwo brakteata krzyżackiego typu “Krzyż grecki”, 2. połowa XIII w.

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 20:52:20
198400
Opis: XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, naśladownictwo brakteata krzyżackiego typu “Krzyż grecki”, 2. połowa XIII w., Krzyż prosty z lekko rozszerzającymi się ramionami, na wale obwódka perełkowa
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.2 mm, 0.23 g, ładny
Literatura: BRP Prusy E1.3, Sarbsk 33, Kop. 8987c, W. 16c

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 251

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  165 zł
4)  150 zł
5)  145 zł
6)  140 zł
7)  130 zł
8)  125 zł
9)  120 zł