XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, naśladownictwo brakteata krzyżackiego typu “Krzyż grecki”, 2. połowa XIII w.
Zakończenie: 02-04-2020 20:52:20
198400
Opis: | XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, naśladownictwo brakteata krzyżackiego typu “Krzyż grecki”, 2. połowa XIII w., Krzyż prosty z lekko rozszerzającymi się ramionami, na wale obwódka perełkowa |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 17.2 mm, 0.23 g, ładny |
Literatura: | BRP Prusy E1.3, Sarbsk 33, Kop. 8987c, W. 16c |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 256