Zakon Krzyżacki, brakteat, 1287–1298
Zakończenie: 02-04-2020 20:45:00
198417
Opis: | Zakon Krzyżacki, brakteat, 1287–1298, Korona z obręczą z czterema otworami i fleuronami z dwoma wypustkami, na środkowym fleuronie krzyż |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 16.4 mm, 0.25 g, wykruszenie kołnierza |
Literatura: | BRP Prusy T6.4, W. 44 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 102