Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1257-1268

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 440 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 20:44:00
199042
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1257-1268, Brama z łukowatym prześwitem i czterema strzelnicami, zwieńczona lilią, w prześwicie sześciopromienna gwiazda
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.7 mm, 0.24 g, pęknięcie kołnierza
Literatura: BRP Prusy T3.5, W. 37

Cena końcowa: 440 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 228

1)  440 zł
2)  430 zł
3)  390 zł
4)  350 zł
5)  190 zł
6)  180 zł