Śląsk, brakteat szeroki, II poł. XIII w.
Zakończenie: 02-04-2020 20:39:20
198427
Opis: | Śląsk - Dolny Śląsk, brakteat szeroki, II poł. XIII w., Ukoronowana głowa na wprost w wieńcu z poroża |
Stan zachowania: | IV+, Choice Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 25.2 mm, 0.40 g, pęknięcia, wykruszenie dolnej części |
Literatura: | Fbg 725, Fbg CDS 130 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 117