Śląsk, brakteat szeroki, 2. poł. XIII w.
Zakończenie: 02-04-2020 20:38:40
198423
Opis: | Śląsk - Dolny Śląsk, brakteat szeroki, 2. poł. XIII w., Baranek w lewo, z odwróconą głową, trzymający proporzec zakończony krzyżem, z trójstrefową płachtą skierowaną w prawo |
Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 27.1 mm, 0.21 g, zachowana 1/2 monety |
Literatura: | Fbg CDS 99, Fbg 693 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 105