Niemcy, brakteat, II poł. XIII w.
Zakończenie: 02-04-2020 20:35:40
198455
Opis: | Niemcy - Brandenburgia - Dynastia Askańska (1134–1319), brakteat, II poł. XIII w., Długowłosa postać stojąca na wprost, w zbroi, |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 17.8 mm, 0.17 g, wykruszenie wału |
Literatura: | Bft B1 539 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 113