Niemcy, brakteat, XIII w.

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, brakteat, XIII w.

Niemcy, brakteat, XIII w.

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 20:35:00
198459
Opis: Niemcy, brakteat, XIII w., Postać biskupa, w szacie i dwurożnej infule, stojąca na wprost, z boków dwie wieże
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 21.2 mm, 0.67 g, zgięcie i pęknięcie wału
Literatura: Gum. H. 270

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 185

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  175 zł
4)  125 zł