Niemcy, naśladownictwo denara typu OAP, X/XI w.
Zakończenie: 02-04-2020 20:34:20
199103
Opis: | Niemcy - Saksonia, naśladownictwo denara typu OAP, X/XI w., Aw: Krzyż, w kątach pierścienie i kulki, pseudolegenda, Rw: Kapliczka (?), pseudolegenda |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 18.7 mm, 0.91 g, patyna |
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 185