Niemcy, naśladownictwo denara typu OAP, X/XI w.

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 20:34:20
199103
Opis: Niemcy - Saksonia, naśladownictwo denara typu OAP, X/XI w., Aw: Krzyż, w kątach pierścienie i kulki, pseudolegenda, Rw: Kapliczka (?), pseudolegenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.7 mm, 0.91 g, patyna

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 174

1)  60 zł
2)  55 zł