Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 20:34:00
199101
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki z ramionami zakończonymi trójliśćmi, legenda Rw: Krzyż kawalerski, w kątach naprzemiennie kulka i kulka pod łukiem, legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.6 mm, 1.08 g, patyna
Literatura: CNP typ V

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 292

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  65 zł
4)  46 zł
5)  42 zł
6)  40 zł
7)  38 zł
8)  32 zł
9)  30 zł