Cesarstwo Rzymskie, follis, 322-323

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 20:30:40
198080
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki 307-337, follis, 322-323, Trewir, Aw: Popiersie cesarza w prawo, CONSTANTINVS (AVG); Rw: Ołtarz z globem oraz inskrypcją VOTIS XX, BEATA TRANQVILLITAS, w odcinku PTR
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 1.63 g, źle wycięty krążek, zielona patyna
Literatura: RIC 371?

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 89

1)  36 zł
2)  34 zł
3)  30 zł