Cesarstwo Rzymskie, follis, 322-323
Zakończenie: 02-04-2020 20:30:40
198080
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki 307-337, follis, 322-323, Trewir, Aw: Popiersie cesarza w prawo, CONSTANTINVS (AVG); Rw: Ołtarz z globem oraz inskrypcją VOTIS XX, BEATA TRANQVILLITAS, w odcinku PTR |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 1.63 g, źle wycięty krążek, zielona patyna |
Literatura: | RIC 371? |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 98