Cesarstwo Rzymskie, nummus, 330
Zakończenie: 02-04-2020 20:30:20
198084
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki 307-337, nummus, 330, Konstantynopol, Aw: Głowa cesarza w woalu, DV CONSTANTINVS P T AVGG, Rw: Cesarz w kwadrydze w prawo, w odcinku CONS |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 1.20 g, zielona patyna |
Literatura: | RIC 37 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 116