Cesarstwo Rzymskie, nummus, 330

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 20:30:20
198084
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki 307-337, nummus, 330, Konstantynopol, Aw: Głowa cesarza w woalu, DV CONSTANTINVS P T AVGG, Rw: Cesarz w kwadrydze w prawo, w odcinku CONS
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 1.20 g, zielona patyna
Literatura: RIC 37

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 107

1)  36 zł
2)  34 zł
3)  30 zł