Cesarstwo Rzymskie, nummus, 317-324
Zakończenie: 02-04-2020 20:29:20
198090
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Licyniusz I 308-324, nummus, 317-324, Siscia, Aw: Głowa cesarza w prawo, IMP LICINIVS AVG, Rw: Dwie Wiktorie stojące naprzeciw siebie, trzymające tarczę z napisem VOT / PR, w odcinku ESIS* |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 3.21 g, ciemna patyna |
Literatura: | RIC 92 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 91