Rzym Kolonialny, tetradrachma bilonowa, 269-270 (2 rok panowania)
Zakończenie: 02-04-2020 20:26:40
199048
Opis: | Rzym Kolonialny - Egipt - Aleksandria - Klaudiusz II Gocki 268-270, tetradrachma bilonowa, 269-270 (2 rok panowania), Aleksandria, Aw: Popiersie cesarza w prawo, AVT K ΚΛΑ VΔΙΟC CEB, Rw: Siedząca na tronie Dike, w lewo, trzymająca wagę i róg obfitości, przed nią data LB |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 9.90 g, patyna |
Literatura: | Förschner 1143 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 231