Rzym Kolonialny, tetradrachma bilonowa, 269-270 (2 rok panowania)

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 20:26:40
199048
Opis: Rzym Kolonialny - Egipt - Aleksandria - Klaudiusz II Gocki 268-270, tetradrachma bilonowa, 269-270 (2 rok panowania), Aleksandria, Aw: Popiersie cesarza w prawo, AVT K ΚΛΑ VΔΙΟC CEB, Rw: Siedząca na tronie Dike, w lewo, trzymająca wagę i róg obfitości, przed nią data LB
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 9.90 g, patyna
Literatura: Förschner 1143

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 216

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł
4)  75 zł
5)  50 zł