Partia, tetradrachma bilonowa, I w. ne
Zakończenie: 02-04-2020 20:15:40
198018
Opis: | Partia - Zachodni wasale (królestwa z terenu Zatoki Perskiej) - Kamnaskires IV i następcy (po 56 ne), tetradrachma bilonowa, I w. ne, Aw: Brodata głowa w kapeluszu w lewo, Rw: Schematyczna głowa w lewo (?) |
Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 27.6 mm, 13.29 g |
Literatura: | Mitchiner ACW 706 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 121