Partia, tetradrachma bilonowa, I w. ne

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 20:15:40
198018
Opis: Partia - Zachodni wasale (królestwa z terenu Zatoki Perskiej) - Kamnaskires IV i następcy (po 56 ne), tetradrachma bilonowa, I w. ne, Aw: Brodata głowa w kapeluszu w lewo, Rw: Schematyczna głowa w lewo (?)
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 27.6 mm, 13.29 g
Literatura: Mitchiner ACW 706

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 112

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  30 zł