Grecja i posthellenistyczne, brąz, II w. pne
Zakończenie: 02-04-2020 20:10:20
198006
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Lidia - Thyateira, brąz, II w. pne, Aw: Głowa w prawo, Rw: Podwójny topór, (Θ)ΥΑΤΕΙ/ ΡΗE-ΝΩΝ |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 15.9 mm, 4.52 g |
Literatura: | SNG Von Aulock 3199, SNG Cop. 571 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 169