Grecja i posthellenistyczne, brąz, II w. pne

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 20:10:20
198006
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Lidia - Thyateira, brąz, II w. pne, Aw: Głowa w prawo, Rw: Podwójny topór, (Θ)ΥΑΤΕΙ/ ΡΗE-ΝΩΝ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 15.9 mm, 4.52 g
Literatura: SNG Von Aulock 3199, SNG Cop. 571

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 158

1)  48 zł