Grecja i posthellenistyczne, brąz, III-II w.
Zakończenie: 02-04-2020 20:08:00
197998
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Pantikapea, brąz, III-II w., Aw: Głowa w prawo, Rw: Łuk i strzała, ΠΑΝ |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | brąz, 13.3 mm, 2.49 g |
Literatura: | MacDonald 124 var. |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 164