Grecja i posthellenistyczne, brąz, III w. pne
Zakończenie: 02-04-2020 20:07:40
197996
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Pantikapea, brąz, III w. pne, Aw: Głowa Satyra w lewo, Rw: Łuk i strzała, napis ПАN |
Stan zachowania: | IV/V, Fine / Very Good |
Dodatkowe informacje: | brąz, 4.25 g, wykruszenia krążka |
Literatura: | MacDonald 116/1, Anochin 133, SNG BM 894 |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 188