Grecja i posthellenistyczne, brąz, III w. pne

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 20:07:20
197994
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Pantikapea, brąz, III w. pne, Aw: Głowa satyra w lewo, Rw: Głowa lwa w lewo, pod nią jesiotr, w polu ΠΑN
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 20.5 mm, 6.61 g
Literatura: MacDonald 70, Anokhin 1039

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 243

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  80 zł
4)  50 zł
5)  48 zł