Grecja i posthellenistyczne, brąz, 310-303 pne

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 20:07:00
197992
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Pantikapea, brąz, 310-303 pne, Aw: Głowa brodatego Pana w prawo, Rw: Gryfon w lewo, pod nim jesiotr, w polu ΠΑΝ
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 22.5 mm, 7.73 g, stara zielona patyna, bardzo ładnie zachowany
Literatura: MacDonald 69, Anokhin 111, SNG BM Black Sea 869, SNG Cop. 30

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 260

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  240 zł
4)  200 zł
5)  180 zł
6)  180 zł
7)  140 zł
8)  135 zł
9)  130 zł
10)  120 zł