wydawnictwa polskie, Ludwik Piotrowicz – Drobne znaleziska monet rzymskich w Polsce; Dalsze den..

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 20:05:40
198318
Opis: wydawnictwa polskie, Ludwik Piotrowicz – Drobne znaleziska monet rzymskich w Polsce; Dalsze denary rzymskie z Malkowic, Kraków 1935
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 11 stron formatu B5, oprawa kartonowa, odbitka z Wiadomości Numizmatyczno-Archeologicznych, t. XVI (1934)

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 157

1)  24 zł
2)  22 zł