wydawnictwa polskie, Ludwik Piotrowicz – Drobne znaleziska monet rzymskich w Polsce; Dalsze den..
Zakończenie: 02-04-2020 20:05:40
198318
Opis: | wydawnictwa polskie, Ludwik Piotrowicz – Drobne znaleziska monet rzymskich w Polsce; Dalsze denary rzymskie z Malkowic, Kraków 1935 |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 11 stron formatu B5, oprawa kartonowa, odbitka z Wiadomości Numizmatyczno-Archeologicznych, t. XVI (1934) |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 201