wydawnictwa polskie, Ludwik Piotrowicz – I. Nowe znaleziska złotych monet rzymskich w Polsce; I..

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 26 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 20:05:20
198317
Opis: wydawnictwa polskie, Ludwik Piotrowicz – I. Nowe znaleziska złotych monet rzymskich w Polsce; II. Skarby monet rzymskich z Ludwipola i Mizocza na Wołyniu, Kraków 1936
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 15 stron formatu B5, oprawa kartonowa, odbitka z Wiadomości Numizmatyczno-Archeologicznych, t. XVII (1935)

Cena końcowa: 26 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 106

1)  26 zł
2)  24 zł