wydawnictwa polskie, Ludwik Piotrowicz – I. Nowe znaleziska złotych monet rzymskich w Polsce; I..
Zakończenie: 02-04-2020 20:05:20
198317
Opis: | wydawnictwa polskie, Ludwik Piotrowicz – I. Nowe znaleziska złotych monet rzymskich w Polsce; II. Skarby monet rzymskich z Ludwipola i Mizocza na Wołyniu, Kraków 1936 |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 15 stron formatu B5, oprawa kartonowa, odbitka z Wiadomości Numizmatyczno-Archeologicznych, t. XVII (1935) |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 117