czasopisma, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne Tom XVIII (1936), Kraków 1937

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 23-03-2020 18:00
Zakończenie: 02-04-2020 20:04:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 20:04:40
198322
Opis: czasopisma, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne Tom XVIII (1936), Kraków 1937
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: 160 stron, oprawa kartonowa, brak tylnej okładki, ponaddzierany grzbiet

Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 90