wydawnictwa polskie, Marian Gumowski – Studja nad gdańską sztuką medaljerską XVII w., Kraków 1925

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 20:03:20
198319
Opis: wydawnictwa polskie, Marian Gumowski – Studja nad gdańską sztuką medaljerską XVII w., Kraków 1925
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 47 stron + 8 tablic, format B5, miękka oprawa, bardzo ładnie zachowany, lekko przybrudzona okładka

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 87

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  46 zł
4)  36 zł
5)  34 zł