wydawnictwa polskie, Kazimierz Seyda – Ordery, Odznaczenia i Medale Rzeczypospolitej Polskiej, ..

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 26 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 20:03:00
198315
Opis: wydawnictwa polskie, Kazimierz Seyda – Ordery, Odznaczenia i Medale Rzeczypospolitej Polskiej, Lwów 1935
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 32 strony formatu ok. 15 x 23 cm, oprawa kartonowa, zagięte prawe dolne rogi, ponaddzierany grzbiet, broszura zawierająca wyjątki z ustaw, rozporządzeń i rozkazów, odnoszące się do orderów i odznaczeń Rzeczypospolitej Polskiej

Cena końcowa: 26 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 69

1)  26 zł
2)  24 zł
3)  20 zł
4)  18 zł