wydawnictwa polskie, Stanisław Łoza – Ordery i Odznaczenia Polskie, Lwów 1938

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 20:02:40
198314
Opis: wydawnictwa polskie, Stanisław Łoza – Ordery i Odznaczenia Polskie, Lwów 1938
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 72 strony + VIII tablic, format A6, twarda oprawa, ładnie zachowany

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 99

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  36 zł
4)  32 zł
5)  30 zł