wydawnictwa polskie, Kurpiewski Janusz - Katalog monet polskich 1506-1573 (Zygmunt I Stary, Zyg..

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 20:02:20
91919
Opis: wydawnictwa polskie, Kurpiewski Janusz - Katalog monet polskich 1506-1573 (Zygmunt I Stary, Zygmunt August, bezkrólewie 1573), Warszawa 1994, ISBN 8385057242
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 244 strony formatu B5, oprawa kartonowa, liczne rysunki w tekście, do każdej pozycji ocena rzadkości i szacunkowa wycena

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 188

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł
4)  55 zł
5)  50 zł
6)  50 zł