wydawnictwa polskie, Iger Tadeusz – Katalog Trojaków Polskich, Warszawa 2008, ISBN 9788392333241

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 820 zł
198994
Opis: wydawnictwa polskie, Iger Tadeusz – Katalog Trojaków Polskich, Warszawa 2008, ISBN 9788392333241
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 330 stron formatu B5, oprawa twarda, pierwsza pozycja katalogująca wszystkie polskie monety trzygroszowe, obejmująca emisje od czasów Zygmunta I Starego do XIX wieku, wraz z emisjami lennymi i Księstw Śląskich, w pracy skatalogowano 740 podstawowych typów monet, a licząc z odmianami ujęto ich ponad 2.000, każdy z typów przedstawiony jest na zdjęciu, często w kilku odmianach, idealny egzemplarz, jeszcze w folii

Cena aktualna: 820 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 44
Ilość odsłon: 688

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  780 zł
4)  700 zł
5)  540 zł
6)  500 zł
7)  300 zł
8)  280 zł
9)  270 zł
10)  260 zł
11)  190 zł
12)  185 zł
13)  180 zł
14)  170 zł
15)  165 zł
16)  155 zł
17)  150 zł