literatura numizmatyczna, Adolph Hess Nachfolger - Versteigerung von Münzen un Medaillen verschidene..

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 20:01:40
198323
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, Adolph Hess Nachfolger - Versteigerung von Münzen un Medaillen verschidener Länder, Münzen und Medaillen, Polen, Danzig, Elbing u. Thorn, Frankfurt nad Menem, 11.04.1921
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: 73 strony + VI tablic, 1822 pozycje, oprawa kartonowa, ślady zawilgocenia, grzbiet ponaddzierany, na wewnętrznej stronie okładki dedykacja, katalog bardzo bogatej kolekcji monet m.in. polskich, w tym toruńskie talary oblężnicze 1629, donatywa gdańska 1644, dwutalar 1650 czy dwudukatowa donatywa toruńska Michała

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 259

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  80 zł
4)  70 zł
5)  60 zł