literatura numizmatyczna, Adolph Hess Nachfolger - Versteigerung von Münzen un Medaillen verschidene..

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 70 zł
198323
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, Adolph Hess Nachfolger - Versteigerung von Münzen un Medaillen verschidener Länder, Münzen und Medaillen, Polen, Danzig, Elbing u. Thorn, Frankfurt nad Menem, 11.04.1921
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: 73 strony + VI tablic, 1822 pozycje, oprawa kartonowa, ślady zawilgocenia, grzbiet ponaddzierany, na wewnętrznej stronie okładki dedykacja, katalog bardzo bogatej kolekcji monet m.in. polskich, w tym toruńskie talary oblężnicze 1629, donatywa gdańska 1644, dwutalar 1650 czy dwudukatowa donatywa toruńska Michała

Cena aktualna: 70 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 61

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł