Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 70 zł
91951
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 211 stron formatu A4, oprawa twarda lakierowana, bogato ilustrowana historia polskiego pieniądza, opisana przede wszystkim pod kątem ikonografii, przeplatana ofertą aukcyjną, bardzo ciekawa pozycja uzupełniająca podręcznik zawarty w katalogu 50. aukcji WCN, napisana lekkim i bardzo przystępnym językiem

Cena aktualna: 70 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 43

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł