literatura numizmatyczna, Katalog 5. aukcji WCN, 19.11.1993

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 23-03-2020 18:00
Zakończenie: 02-04-2020 20:00:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 20:00:20
91956
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, Katalog 5. aukcji WCN, 19.11.1993
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 47 stron formatu A4, oprawa kartonowa, 600 pozycji, katalog kolekcji Dąbrowskiego, największego na świecie zbioru XIX-wiecznych banknotów polskich

Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 45