literatura numizmatyczna, Katalog 5. aukcji WCN, 19.11.1993
Zakończenie: 02-04-2020 20:00:20
91956
Opis: | literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, Katalog 5. aukcji WCN, 19.11.1993 |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 47 stron formatu A4, oprawa kartonowa, 600 pozycji, katalog kolekcji Dąbrowskiego, największego na świecie zbioru XIX-wiecznych banknotów polskich |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 207