Francja, 5 centimes, 1857 K

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Francja, 5 centimes, 1857 K

Francja, 5 centimes, 1857 K

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 22:05:20
197265
Opis: Francja - Napoleon III 1852-1870, 5 centimes, 1857 K, Bordeaux
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Gadoury 152

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 96

1)  40 zł
2)  38 zł
3)  26 zł