Polska, szeląg, 1760
Zakończenie: 02-04-2020 21:21:00
Polska, szeląg, 1760
195438
Opis: | Polska - August III 1733-1763 - miasto Toruń, szeląg, 1760, Toruń, z literami D B przy herbie Torunia |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | ciemna patyna, rzadki |
Literatura: | Kahnt FA2 773a, Kop. 8378 (R2), Merseb. 1822 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 125