Węgry, obol
Zakończenie: 02-04-2020 20:41:00
Węgry, obol
183314
Opis: | Węgry - Bela IV Wielki 1235-1270, obol, Aw: Nad półksiężycem wieża, po bokach której dwie lilie, Rw: Hebrajska litera ח (chet) w udekorowanym okręgu |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | srebro 0.30 g, ciemna patyna |
Literatura: | Frynas H.18.17, Huszár 307 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 109